top of page
Image by Victor Sutty

Arrive in Style
Depart with Elegance

Náš závazek poskytovat špičkové dopravní služby pro ty, kteří na svých cestách oceňují styl, eleganci a exkluzivitu. Naším cílem je, aby každá jízda s námi byla nezapomenutelným a luxusním zážitkem.

Naše motto

Přijeďte stylově, odjeďte s elegancí: Elitní dopravní služby. Naše motto shrnuje podstatu naší luxusní VIP přepravní služby a přepravy na akce.

Arrive in Style

Znamená to zážitek z cestování s námi. Zdůrazňuje, že od chvíle, kdy nastoupíte do jednoho z našich vozidel, vstupujete do světa sofistikovanosti a luxusu. Zajistíme, aby vaše cesta nebyla jen dopravním prostředkem, ale stylovým a nezapomenutelným zážitkem.

Depart with Elegance

Až dorazíte do cíle, chceme, aby váš odjezd byl stejně elegantní a elegantní jako váš příjezd. Naše služby přesahují rámec samotného vozidla; zaměřujeme se na to, abyste odcházeli s pocitem spokojenosti a sofistikovanosti, ať už z akce nebo z vašeho cíle cesty.

Mercerdes

EliteTrans je identita naší značky.

Nejsme jen přepravní služba; jsme elita. Vycházíme vstříc jednotlivcům, kteří hledají nejvyšší úroveň pohodlí a luxusu. Ať už se jedná o VIP dopravu nebo přepravu na akce, naše služby jsou přizpůsobeny požadavkům náročných klientů.

Zaujalo vás to?

Přejděte na stránku našich služeb a

Kontakt
Formulář pro vaše individuální požadavky 

+420 731 891 269

EliteTrans

Zhande Group s.r.o

Příčná 1892/4 Nové Město - Praha, 110 00 

Česká republika

Děkujeme za odeslání! Náš tým vás bude co nejdříve kontaktovat.

bottom of page